Pievienotie ieraksti

Gints Palameiks  [jūlijs 26, 2009]

Mīļš paldies par naktsmājām, garšīgiem ēdieniem, viesmīlību un atsauksmi viesu mājas darbiniekiem, uzņemot Talsu rajona sporta skolas Latvijas Jaunatnes Olimpiades sportistu delegāciju laikā no 26.-28.06.2009. Ceram arī uz turpmāku sadarbību.

Sandra Ose  [jūlijs 28, 2009]

Ļoti jauka vieta, kur svinēt kāzas! Priecēja, ka bija gan ārā kur pasēdēt, gan visus kur izguldīt un pat izdevās pirtī ieiet. Liels paldies arī saimniecēm par atsaucību un draudzīgumu!

Ieva Pētersone  [jūlijs 30, 2009]

piekritīšu jau iepriekš teiktajam.Milzum lielais paldies viesu mājas vadībai un it īpaši namamātei Ievai Migleniecei, kura mūs savās mājās uzņēma ar laipnu smaidu un pozitīvām emocijām. Vēlreiz – PALDIES ! :)

Ilze  [augusts 19, 2009]

Liels prieks bija, ka tieši šīs viesmīlīgās telpas bija mūsu LIELĀS dienas ballītes vieta…. Visi 50 viesi un arī mēs “vainīgie” bija ļoti apmierināti gan pa mājīgajām telpām, pa lielisko nakšņošans iespēju, gardajiem ēdieniem un skaisto apkārtni… Paldies Baltakmeņu muižas pārvaldniecei un Gardās maltītes meistarei Sarmītei…

Dzintars un Baiba Kauliņi  [augusts 27, 2009]

Sirsnīgs paldies par viesmīlīgo uzņemšanu muižas saimniecēm un virtuves saimniecei Sarmītei un viesmīlei Ilzei :)! Gan mēs paši, gan viesi bijām ļoti apmierināti ar telpām un klāto galdu un atmosfēru, kas bija būtiska sastāvdaļa mūsu lieliskajām kāzām:)! Iesakām arī visiem pārējiem, kas vēlas savas svinības noturēt mājīgā un vienlaikus grezni muižiskā atmosfērā – dodieties uz Baltakmeņu muižu!

edgars  [decembris 28, 2009]

paldies par labiem ēdieniem un istabām kur izmitināt savus draugus savā 20 gadu jubileju simt punkti braukšu nākamgad

Inese  [augusts 9, 2010]

Paldies Ievai,muižas pārvaldniecei,tik viešmīlīga,atsaucīga,laipna un čakla. Bija patiess prieks sadarboties. Inese,Aija un Kristīne.

ANDRA  [augusts 12, 2010]

pagājis 7.aug.-kāzu diena Baltakmeņu muižā,paldies muižas saimniekiem un pārvaldniecei par viesmīlību ,laipnību un sapratni!

liene un agris  [augusts 31, 2010]

paldies viesu nama parvaldiecei par uznemsanu muusu dienaa:)) un superpavaritei sarmitei par super gardo maltiiti,PALDIES

sanita  [septembris 2, 2010]

Priekš kāzu svinibām šī Baltakmeņu muiža ir vispiemērotākā. Mums nevajadzēja ne par ko laust galvu, kā bija runāts tā arī bija. Un ēdieni bija tiešām garšīgi, kā arī apkalpošana un viss serviss kopumā.Mēs sakām lielu paldies par tik jauku uzņemšanu.Kāzinieki kas ciemojās pie jums 31.07.2010.

Sandra un Kārlis  [septembris 19, 2010]

Svinējām kāzas Baltakmeņu muižā 21.08.10. Skaista un romantiska vieta kāzu svinībām. Sakopta apkārtne, patīkami nenolietots interjers, plaša un ērta virtuve ar saviem traukiem (arī vāzēm un svečturiem). Bijām apmēram 50 cilvēku – bija pašauri, bet vietas visiem pietika gan pie galda, gan dejām zālē un uz terases, kā arī visi tika labi izguldīti. Veiksmīga sadarbība – pēc mūsu lūguma tika sagatavots ugunskurs, ko iekurināt pēc mičošanas, varējām atvest savas mantas mums izdevīgā laikā, izmantot pagrabu, kā arī vienojāmies par visu pārējo, kur un kad bija nepieciešams. Liels paldies draudzīgajām un atsaucīgajām Baltakmeņu muižas saimniecei un pārvaldniecei. Iesakām šo vietu arī citiem kāzu svinētājiem. Sandra un Kārlis

Laura  [decembris 20, 2010]

BMWLife Club Latvia vārdā liels paldies par jauko Ziemassvētku noformējumu, vakars tiešām izdevās ļoti jauks. Liels paldies pavārītei par vienreizējo galdu :) Ļoti jauka un harmoniska vieta, ceru, ka sanāks atgriezties!

Irīna  [februāris 6, 2011]

23.09.2o10.pateicoties abām Ievām mēs pavadījām burvīgu nakti ar mīļoto vīrieti. Mes bijām divi vien šajā skaistajā vietā,bet sajūta bija tāda- it kā visā pasaulē. Seit nav tā pieņemts,bet saimnieces ir pretīmnākošās. Visu var sarunāt.Pati esmu kāzu vadītāja,redzēju daudz jaukas vietas, šī – ir īpaša .Paldies!

Ģ & G Andersoni  [jūnijs 16, 2011]

Lielum liels paldies Baltakmeņu muižai un to saimniekiem. Ideāls ģeogrāfiskais stāvoklis, kā arī brīnumjauka un kopta apkārtne. Pati muiža ar vēstures pieskaņu, savukārt interjers mūsdienīgi ērts. Šeit atzīmējām mūsu lielo dienu “kāzas”. Telpas ļoti piemērotas pat vairāk kā 60 cilvēku uzņemšanai un to ērtai izguldīšanai, kas šādās svinībās ir ļoti svarīgs nosacījums. Tika baudīti labākie ēdieni un dzērieni, ko piedāvā Baltakmeņu saimniece. Vis šis augstāk minētais palīdzēja “lielajai dienai” kļūt vēl neaizmirstamākai un nozīmīgākai. P.S We will be back :)

Baiba & Mārtiņš  [jūlijs 20, 2011]

16.07.2011. baudījām savas kāzu svinības Baltakmeņu Muižā. Esam ļoti priecīgi un gandarīti, ka izvēlējāmies svinēt tieši šajā vietā! Mēs gribētu pateikt lielu Paldies par laipno uzņemšanu, noderīgajiem ieteikumiem, sapratni un lielisko apkalpošanu! Muižas nummuriņi ir ļoti mājīgi, ēdināšana ir ļoti garda, sakopta un pievilcīga apkārtne. Mēs arī pārējiem ieteiktu tieši šo viesu māju!!! Super!!! Mārtiņs & Baiba

Sandra  [augusts 30, 2011]

Esmu ļoti priecīga,ka izdarīju pareizo izvēli savu apaļo jubileju svinēt Baltakmeņu muižā.Lieliska vieta 60 cilvēku kompānijai.”Muižas”ļaudis(manā gadījumā Ieva)svētku rīkošanai ar derīgiem padomiem un ieteikumiem pieslēdzās no pirmā zvana un bija kopā līdz pēdējam viesim otrā dienā.Jaukas telpas un skaista,kopta ar vēstures pieskaņu apkārtne.Es un viesi jutāmies gaidīti un aprūpēti.Pēc šīs ballītes kopā ar viesiem vienojāmies par atziņu: “Šī bija gadsimta pagaidām vislabākā ballīte!”.Sirsnīgs paldies!

Dace Butāne  [oktobris 4, 2011]

Mīļum mīļais PALDIES par labajiem vārdiem, sirsnību, rūpību, palīdzīgu roku un padomu. Par skaistajām un mājīgajām telpām, par apburošo dabas elpu visapkārt, kas nu mana brālēna un viņa jaunās sieviņas pirmo laulības soļu pamatos likti!

Baiba&Artis  [jūlijs 11, 2012]

Svinējām savu lielo dienu 7.jūlijā šajā viesu namā. Aizbraukt otrā dienā negribējās :) bija tiešām jauki un patīkami….noteikti vajag te iegriezties! :) Un Ieva, ļoti atsaucīga!Paldies

Gatis-Lina  [augusts 22, 2012]

Svinejam seit musu lielo dienu sa gada 4augusta!viss bija skaisti un krasni saimnieces atsaucigas un pati parvaldniece ari jauka un atsauciga!viss bija vienkarsi lieliski!paldies Jums liels par to :) Iesakam citiem ari so skaisto vietu jus nenozelosiet!